Bestuur

Het bestuur en de ondersteunende commissies van Volksdansvereniging Nitsanim bestaat uit vrijwilligers. Wil je direct een vraag aan een van hen stellen, gebruik dan gebruik van een van de onderstaande mailadressen.

 

BESTUUR

Voorzitter:  Anne Marie Mennes
nn_vz
Email:  voorzitter@nitsanim.nl

Secretaris: Lyda Scheer

Lyda ScheerEmail:  secretaris@nitsanim.nl

Penningmeester: Marina Rietmann

nn_pm Email:  penningmeester@nitsanim.nl

Algemene ondersteuning: Ton Verhaar

Ton VerhaarEmail: ondersteuning@nitsanim.nl

Activiteitenorganisatie: Nellie Rodermond

nn_ac Email:  activiteiten@nitsanim.nl

Algemeen lid: Philippien van Dijk

 Email: bestuur6@nitsanim.nl

Algemeen lid: Martin Brinkman

 Email: bestuur7@nitsanim.nl

 

 

 

ONDERSTEUNENDE PERSONEN AAN HET BESTUUR

Bar: Martien Caspers

nn_bc Email:  bar@nitsanim.nl

PR en website: Daniëlla Petric

Email:  pr@nitsanim.nl / info@nitsanim.nl (voor alle overige zaken)

 

ENSEMBLE

Zakelijk leiding Ensemble: Iohanna Sandu
nn_zl
Email:  ensemble@nitsanim.nl

 

 

Facebook